Putování Slezskem 2021

setkání vlastníků a příznivců historických vozidel

2. 10. 2021

Dovolujeme si Vás a Vaše známé pozvat do ATC Kajlovec v Hradci nad Moravicí na sraz historických vozidel a zajímavých youngtimerů s cílovou jízdou Kategorie strojů: Automobily a motocykly do roku výroby 1989 s řádnými doklady, organizační tým dále může povolit k soutěži zajímavé youngtimery do r. výroby 1996, se zvláštní kategorií malých motocyklů.

Termín: 2. 10. 2021

Program: V letošním ročníku putování Slezskem navštívíme historický vodní mlýn Wesellsky v Loučkách, Odry. Vyhodnocení a závěr v restauraci, ve které nás čeká také pozdní oběd.

Harmonogram: 8:00 - 9:45 - prezence, snídaně v autokempu Kajlovec
9:50 - 10:00 - rozprava s jezdci, upřesnění trasy a programu
10:00 - start skupiny 50ccm
11:00 - start ostatních skupin
10:00 - 12:00 - cílová jízda
od 12:00 - prohlídka mlýnu
15:00 h - pozdní oběd, vyhodnocení
cca 17:00 - ukončení

pozn. čas. harmonogram je orientační, může být upraven na základě okolností.

Trasa: Cílová jízda ATC Kajlovec – Mlýn Wesselsky, Odry Loučky. Všichni účastníci s výjimkou malých motocyklů mají za úkol projet vyznačenou trasu a absolvovat případnou průjezdní kontrolu. Cílová jízda se jede za běžného provozu bez vyloučení ostatních účastníků silničního provozu, při dodrženích platných pravidel silničního provozu vč. maximální povolené rychlosti.

Délka trasy: cca 50 km

Počet účastníků: max. 50 týmů. Týmy můžou tvořit jednotlivci, či dvojice. Startovné: 120Kč jednotlivec, 200,- Kč za dvojici v či na jednom vozidle. (v ceně je snídaně, startovné, oběd při vyhodnocení). Pro členy KHV Opava zdarma, také platí pro dvojici na či v jednom vozidle. Pro nesoutěžící je vstup do areálu ATC k prohlídce vozidel zdarma.

Organizační záležitosti: Cílová jízda se jede za běžného provozu bez vyloučení ostatních účastníků silničního provozu, při dodrženích platných pravidel silničního provozu vč. maximální povolené rychlosti. Každý účastník se zúčastňuje na vlastní nebezpečí a náklady. Zavazuje se uhradit všechny škody způsobené v průběhu akce jím samotným, nebo členy jeho doprovodu. Organizátoři neručí za případně škody způsobené účastníky.

Pěkně prožitý čas přeje výbor KHV Opava